Stavebníctvo
Tomáš Kovaľ
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Hencovce
- Od roku
- 2015
- IČO
- 48 048 879
Tomáš Kovaľ
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 093 02 Hencovce
- Na trhu od
- 2. februára 2015
- IČO
- 48 048 879
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Tomáš Kovaľ
Tomáš Kovaľ – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hencovce. Podniká od 2. februára 2015.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov a údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Tomáš Kovaľ
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 48 048 879
- Dátum vzniku
- 2. februára 2015
- Miesto podnikania
- 093 02 Hencovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-15338
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Tomáš Kovaľ zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
-
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Tomáš Kovaľ?
Miesto podnikania je v obci 093 02 Hencovce.
Čím sa Tomáš Kovaľ zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla.
Aké je IČO – Tomáš Kovaľ?
IČO je 48 048 879.
Odkedy podniká Tomáš Kovaľ?
Podnikanie začalo 2. februára 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.